Zakładanie ogrodów Gdańsk Gdynia Pomorskie

Zakładanie ogrodu Gdynia Gdańsk

Zakładanie ogrodów to dla nas coś więcej niż tylko praca. Obserwowanie jak powstaje ogród, branie czynnego udziału w jego powstawaniu, przeistaczanie projektu w rzeczywistość daje bardzo dużo satysfakcji, a nawet dumy. Jest to cały proces i tak należy podchodzić do zakładania ogrodu, jak do całościowego procesu. Składa się na niego cały zestaw większych i mniejszych prac o dużym znaczeniu dla przyszłego wyglądu i stanu ogrodu.

Etapy zakładania ogrodu. Bardzo istotne jest właściwe przeprowadzenie wszystkich etapów robót. Odpowiednie przygotowanie i drenowanie podłoża, rozłożenie dobrej jakości ziemi, zadbanie o jej wilgotność i zasobność, dobór i wykonanie odpowiednich nasadzeń to trudna sztuka, którą warto powierzyć doświadczonej firmie takiej jak nasza.

Zdjęcia zakładania trawników

Zobacz jak powstają zakładane przez nas trawniki z rolki

Jak powstawały nasze ogrody

Galeria zdjęć z prowadzonych przez naszą firmę prac ogrodowych

Kliknij, będzie nam miło:

Profesjonalne zakładanie ogrodu

Nasza firma miała przyjemność założyć wiele ogrodów na terenie Gdańska, Gdyni i województwa Pomorskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo: zakładanie ogrodów przydomowych i rezydencjonalnych, rewitalizacja starych założeń ogrodowych, zakładanie ogrodów na podstawie projektów własnych i powierzonych.

Załóż ogród z naszą firmą!

trawniki z rolki Gdynia Gdańsk

Ponad 10 lat pracy w branży daje nam na prawde duże doświadczenie projektowe i wykonawcze zdobyte przy pracach w ogrodach prywatnych jak i na największych budowach Trójmiasta. Dzięki temu wybierając naszą firmę macie Państwo pewność wykonania ogrodu na najwyższym poziomie jakości, tak pod względem przygotowania terenu, jak i wykonania nasadzeń.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć:
 • Konkurencyjne ceny
 • Duże doświadczenie i praktyka
 • Projekty branżowe i specjalistyczne
 • Dobór etapów do planowanego budżetu inwestycji
 • Precyzyjne wykonanie zgodnie z projektem zieleni
Zakładanie ogrodu Ogród wykonany przez naszą firmę Realizacja naszej firmy Zakładanie ogrodów Gdynia Zakładanie ogrodu w Gdyni Ogród założony w Gdańsku Nasz ogród na terenie Gdyni Realizacja naszego projektu ogrodu Piękny ogród naszego autorstwa Najwyższa jakość wykonania

 

 

Wykonujemy wszystkie etapy prac

Trawa w rolkach pomorskie

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, to znaczy, że zlecając nam wykonanie ogrodu my zajmiemy się wszystkim co z tym związane. Praktycznie wszystkie usługi wykonujemy we własnym zakresie, lecz jeśli zajdzie konieczność sprowadzenia studniarza, stolarza lub innego specjalisty to także możecie liczyć Państwo na naszą pomoc i koordynacje robót.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć:
 • Kompleksowa realizacja inwestycji
 • Wysoka jakość świadczonych usług
 • Duże zaplecze sprzętowe i maszynowe
 • Kompetencje potwierdzone zrealizowanymi kontraktami
 • Najlepsi międzynarodowi dostawcy materiału szkółkarskiego
Staw w ogrodzie Przedogródek w Sopocie Zieleń przy tarasie Zbliżenie na rabatę cienistą Oczko wodne ze świecącymi kulami Staw i rabata wiejska Widok z okna rezydencji Palma w Polsce, to możliwe Rabata angielska 3 miesiące po założeniu Widok na ogród 3 miesiące po założeniu!

 

Pielęgnacja po założeniu ogrodu

Trawa z rolki trawniki

Prowadzimy kompleksowe prace pielęgnacyjne w budowanych przez naszą firmę ogrodach. Właściwa pielęgnacja nasadzeń w pierwszym okresie po założeniu ma kluczowe znaczenie dla dalszego wyglądu świeżo założonego ogrodu. Prowadzimy także serwis automatycznych instalacji nawadniających oraz serwis urządzeń technicznych w stawach i fontannach.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć:
 • Pełna oferta pielęgnacji
 • Prowadzenie drzew i krzewów
 • Pielęgnacja i rewitalizacja trawników
 • Nasadzenia zastępcze i uzupełniające
 • Dobór i wdrażanie planów pielęgnacji i nawożenia
Rabata w cieniu Piękne funkie w cieniu płotu Strumień naszego autorstwa Cienista rabata leśna Trawnik Geometryczne formy z bukszpanu i cisów Rośliny formowane Spokojny zakątek w ogrodzie