Układanie kostki brukowej

brukarstwo Gdańsk

Projektowanie nawierzchni z kostki. Osobną działalnością naszej firmy jest projektowanie i układanie nawierzchni z kostki brukowej i kamiennej. Nasza samodzielna ekipa brukarska ma na swoim koncie wiele ciekawych i trudnych realizacji na terenach prywatnych oraz publicznych.

Kompleksowe wykonawstwo nawierzchni. Nasza ekipa dysponuje profesjonalnym sprzętem, w tym dwiema koparko - ładowarkami JCB, zagęszczarkami, kultywatorami oraz specjalistyczną ciężarówką samozaładowczą. Na nasze usługi dajemy pełną gwarancję oraz serwis. W zakres naszych usług wchodzi także naprawa starych nawierzchni z kostki oraz prace rozbiórkowe podjazdów i ścieżek z kostki. Zapraszamy.

Zdjęcia założonych ogrodów

Zobacz jak wyglądają wykonane przez naszą firmę ogrody

Galeria stawów ogrodowych

Galeria zdjęć stawów ogrodowych i kąpielowych naszej firmy

Kliknij, będzie nam miło:

Układanie kostki granitowej

Tylko przez ostatni rok nasza firma ułożyła ponad 8 500 metrów kwadratowych nawierzchni z kostki brukowej i granitowej w ogrodach prywatnych i na terenach publicznych. W sprawie kostki brukowej możesz zaufać naszemu doświadczeniu!

Projektowanie i układanie kostki brukowej

układanie kostki brukowej

Nasza ekipa brukarska zajmuje się swoim fachem od lat. Nie są to ludzie z przypadku i miesięcznym stażem robiący jak im wyjdzie. Na wykonanych przez nas nawierzchniach spacerować będą Państwa wnuki i prawnuki bez konieczności napraw. O wszystko zatroszczymy się we własnym zakresie, dowozimy żwir i podbudowę, zajmujemy się przygotowaniem terenu ( niwelacja, korytowanie ) oraz dowozimy kostkę zakupioną ze specjalnymi rabatami. Zapraszamy do kontaktu i pierwszego spotkania z szefem ekipy zupełnie za darmo!

  • Konkurencyjne ceny
  • Własny specjalistyczny sprzęt i narzędzia
  • Duże rabaty przy zakupie kostki brukowej
  • Bardzo doświadczeni i samodzielni brukarze
  • Pełna gwarancja i pomoc na każdym etapie robót

 

układanie kostki brukowej brukarstwo usługi brukarskie brukarze Gdańsk budowa nawierzchnii z kostki brukowej układanie kostki granitowej brukarstwo Gdańsk brukarstwo Gdynia brukarstwo Pomorskie brukarstwo trójmiasto układanie kostki brukowej Gdańsk układanie kostki brukowej Gdynia ekipa kostkarzy Gdańsk ekipa kostkarzy Gdynia brukarze Pomorskie