Dachy zielone - Projektowanie i zakładanie

dachy zielone

Projektowanie dachów zielonych. Nasza firma opracowuje projekty zagospodarowania dachów zielonych dla deweloperów, wspólnot mieszkaniowych, inwestycji komercyjnych i handlowych, firm budowlanych i korporacji. Realizujemy kompleksowe opracowania projektowe zieleni na dachach, wyceny inwestycji oraz opiniowanie i korekty projektów.

Zakładanie dachów zielonych. Naszymi Klientami są wiodące firmy z branży budowlanej i deweloperskiej. Zakładamy zieleń na dachach przy nowo budowanych osiedlach mieszkaniowych, firmach i obiektach przemysłowych. Inwestycje obsługujemy kompleksowo z uwzględnieniem wszystkich etapów robót od prac przygotowawczych na dachach po odbiór inwestycji i pielęgnację dachów zielonych.

Zdjęcia zakładania trawników

Zobacz jak powstają zakładane przez nas trawniki z rolki

Jak powstawały nasze ogrody

Galeria zdjęć z prowadzonych przez naszą firmę prac ogrodowych

Kliknij, będzie nam miło:

Zieleń na dachach i stropach garaży podziemnych

Projektujemy i zakładamy zieleń na dachach budynków oraz na dachach nie typowych, takich jak stropy garaży podziemnych. Zazielenianie dachów wysokich budynków czy też tych położonych na poziomie gruntu niesie ze sobą cały szereg pozytywnych aspektów ekonomicznych oraz ekologicznych.

Projektowanie dachów zielonych

Zakładanie dachów zielonych

Wykonujemy projekty zieleni na dachach przy inwestycjach budowlanych, mieszkaniowych i przemysłowych. Duże doświadczenie projektowe i wykonawcze oraz konkurencyjne ceny stanowią o sile naszych usług. Wykonujemy także projekty specjalistyczne: drenaży, systemów nawadniania, projekty oświetlenia.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć:
 • Konkurencyjne ceny
 • Duże doświadczenie i praktyka
 • Projekty branżowe i specjalistyczne
 • Dobór projektów do planowanego budżetu inwestycji
 • Precyzyjne wizualizacje komputerowe projektowanej zieleni
Projekt systemu nawadniania Alchemia, Gdańsk Projekt małej architektury Projekt ogrodu na dachu Alchemia Gdańsk Wizualizacja projektu zielonego dachu Wizualizacja projektu Alchemia Gdańsk Alchemia Gdańsk Biurowiec Alchemia w Gdańsku Wizualizacja projektu zieleni na dachu Przyszły ogród na dachu Humusowanie Substrat dachowy Zakładanie dachu zielonego Widok na prace na dachu Konie robót Widok zimowy ogrodu na dachu Zakładanie ogrodów na dachach Ścieżka z płyt granitowych Mata rozchodnikowa Zielony dach Dachy zielone Gdańsk

 

Zakładanie dachów zielonych

Trawa w rolkach pomorskie

Nasza fima zakłada zieleń na dachach podczas realizacji budowlanych i przemysłowych. Zieleń na dachu wymaga stosowania odpowiedniego jakościowo materiału szkółkarskiego, właściwych materiałów i technologi. Na naszym koncie mamy znaczące realizacje dachów zielonych i zieleni na stropach garaży podziemnych dla wiodących firm z branży budowlanej, a wysoką jakość usług potwierdzają nasze referencje. Zapraszamy!

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć:
 • Kompleksowa realizacja inwestycji
 • Wysoka jakość świadczonych usług
 • Duże zaplecze sprzętowe i maszynowe
 • Kompetencje potwierdzone zrealizowanymi kontraktami
 • Najlepsi międzynarodowi dostawcy systemów dachowych
Dachy zielone Dachy zielone Gdynia Dachy zielone Pomorskie Projektowanie dachów zielonych Zakładanie dachów zielonych Zakładanie zieleni na dachach Budowa zielonego dachu Garnizon - zieleń na stropie garażu Zakładanie ogrodu na dachu Widok na dach garażu podziemnego Zieleń z lotu ptaka Inwestycja Garnizon Gdańsk Założony przez naszą firmę dach zielony, Gdańsk Strop garażu podziemnego Dach na wiosnę po założeniu Trawy ozdobne i kosodrzewina na dachu garażu podziemnego Trawa z rolki na zielonym dachu

 

Zieleń na stropach garaży podziemnych

Trawa z rolki trawniki

Projektujemy i wykonujemy dachy intensywne oraz ekstensywne. Zieleń na dachu w naszym kraju to ciągle jeszcze nowość, ale warto ją wprowadzać we wszystkie przestrzenie życia, nawet tak wysoko położone. Oferujemy wykonawstwo wszystkich etapów zakładania dachu zielonego: rozkładanie specjalistycznych podłoży pod substraty dachowe, rozkładanie substratów dachowych o odpowiednich do miejsca zastosowania parametrach, wykonanie systemów drenażu i retencji wody opadowej, wykonanie nasadzeń na dachu i rozkładanie mat rozchodnikowych lub wykonywanie dachu zielonego w oparciu o kłącza rozchodników.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć:
 • Dachy ekstensywne
 • Dachy intensywne
 • Ogrody na dachach
 • Dachy zielone w oparciu o maty rozchodnikowe
 • Dachy zielone jednowarstwowe wykonane na kłączach
Ogród na dachu Trawa z rolki na dachu Zieleń bujnie rozwija się na rabatach Trawy ozdobne Zieleń intensywna na profesjonalnie założonym dachu Staranność przy zakładaniu zwraca się w 100% Jesienne barwy ogrodu na dachu 4 Oceany Gdańsk Prace dzwigiem Plac zabaw na dachu Zakładanie placu zabaw i zieleni na dachu Projektowanie placów zabaw Zakładany przez naszą firmę dach zielony, Gdańsk Plac zabaw firmy Novum Teren zieleni na dachu budynku 4 Oceany Zakładanie zieleni na dachach Fontanna na dachu garażu podziemnego Fontanna Quattro Towers