Nawadnianie ogrodów

Nawadnianie ogrodów Gdańsk

Automatyczne nawadnianie ogrodów. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową automatycznych systemów nawadniania. Montujemy tylko sprawdzone komponenty uznanych światowych producentów odsprzętu do nawadniania. W naszej pracy wykorzystujemy elementy firmy Rain Bird oraz Weathermatic, wykorzystywane do profesjonalnego nawadniania pól golfowych oraz boisk najlepszych światowych drużyn piłkarskich.

Automatyczne nawadnianie terenów zieleni. Nasze systemy nawadniania montujemy nie tylko na terenie ogrodów prywatnych i przydomowych, ale także na terenach publicznych oraz użyteczności publicznej. Nasza firma projektowała między innymi system nawadniania zieleni w ciągu ulicy Kartuskiej w Gdańsku oraz projektowała i montowała system na prestiżowym osiedlu Garnizon we Wrzeszczu. Zapraszamy.

Zdjęcia założonych ogrodów

Zobacz jak wyglądają wykonane przez naszą firmę ogrody

Galeria stawów ogrodowych

Galeria zdjęć stawów ogrodowych i kąpielowych naszej firmy

Kliknij, będzie nam miło:

Budowa systemów nawadniania

Tylko przez ostatni rok nasza firma ułożyła ponad 16 000 metrów lini nawadniających w ogrodach prywatnych i na terenach zieleni. W sprawie nawadniania swojego ogrodu możesz zaufać naszemu doświadczeniu!

Projekty systemów nawadniania ogrodów.

nawadnianie Gdańsk

Projekt nawadniania to kluczowy element całości prac. Dobrze zaprojektowany system nie obciąża nadmiernie źródła wody, minimalizuje spadki ciśnienia i wydatków wody w systemie, pozwala na duże oszczędności wody i prawidłowo zaopatruje rośliny w wodę. Projekt jest też konieczny do realnej oceny kosztów wykonania nawadniania, określenia skali i długości prowadzonych prac. Pozwala także zaplanować przepusty pod nawierzchniami utwardzonymi oraz przystosować średnice rur wyjściowych.

  • Duże doświadczenie
  • System dobrany do budżetu
  • Profesjonalny projekt systemu nawadniania
  • Dokładna a nie z "kapelusza" wycena na podstawie projektu
  • Długowieczność systemów dzięki użyciu najlepszych elementów

Zakładanie systemów nawadniania

automatyczne nawadnianie

Całość robót rozpoczyna się od sprawdzenia wydatku i ciśnienia zródła wody w budynku oraz dokładnego rysunku terenu. Na tej podstawie tworzony jest projekt systemu nawadniania terenu. Na podstawie projektu montowane są główne linie nawadniające, skrzynki z elektrozaworami oraz filtracją dyskową. Niezbędny jest również odpowiednio dobrany sterownik i czujniki pogody. Po instalacji systemu następuje jego rozruch i regulacja. Od tego momentu nie trzeba już biegać cały dzień z wężem :)

  • Gwarancja na usługi
  • Oszczędność dużych ilości wody i czasu
  • Podlewanie nocne nie przeszkadzające domownikom
  • Kontrola pogody i wilgotności podłoża oszczędza wodę
  • Właściwie nawodnione podłoże i świetnie wyglądające rośliny